platform steel grating G303/30/100 Serrated Steel Grating
Place of Origin ANPING , CHINA
Brand Name TT
Certification ISO9001-2015
Model Number TT-6
Minimum Order Quantity 3tons
Price lower
Packaging Details wooden pallet packing or steel strip
Supply Ability 1500tons/month
Product Details
Products Name Metal Grating Ttype Bar Serrated Bar
Raw Material Q235/s235 Surface Treatment HDG/paiting/non Treatment
Packing Wooden Pallet Or Steel Strip
Highlight
Painting Serrated Steel Grating
303/30/100 Serrated Steel Grating
Ventilated Serrated Steel Grating
Leave a Message
Product Description
c.Common Specifications :
Flat Steel Space : 30mm , 40mm , 50 mm
Twisted Steel Space : 50mm , 100mm