Drainage Trench Cover G405/30/100 Serrated Steel Grating
Place of Origin AN PING , CHINA
Brand Name TT
Certification ISO9001-2015
Model Number TT-1
Minimum Order Quantity 10 pieces
Price negotiable
Packaging Details wooden pallet packing or steel strip
Supply Ability 1500tons/month
Product Details
Product Name Metal Grating Type Bar Serrated Bar
Raw Material Q235/S235J Surface Treatment HDG/ Painting/ Non Treatment
Highlight
G405/30/100 Serrated Steel Grating
Drainage trench cover Serrated Grating
Leave a Message
Product Description
common specification
flat steel space   30mm   40mm  50mm
twist steel space :  50mm  100mm